Nem tudom hardveresen engedélyezni a Wi-Fi-t a Lenovo THINKPAD T430 készüléken

Pin
Send
Share
Send

Sergey, jó napot!

A Wi-Fi ikon piros kereszttel van áthúzva, az illesztőprogram frissül, az fn + f5 kipróbálta, elindította és leállította az eszközt az eszközkezelőn és az Intel PROSet Wi-Fi kapcsolat segédprogramon keresztül (esküszik arra, hogy engedélyeznie kell a wifit a hardverben), a WLAN automatikus hangolása engedélyezett.

Van-e más lehetőség?

Válasz

Helló. A hardver azt jelenti, hogy külön kapcsolót kell használni a laptop tokján. És a Lenovo THINKPAD T430-nak külön kapcsolóval kell rendelkeznie a Wi-Fi-hez. Valószínűleg így néz ki:

És ha a Wi-Fi-t hardver kapcsolja ki (ezzel a kapcsolóval), akkor a Windows beállításain vagy más programokon keresztül nem tudja bekapcsolni a vezeték nélküli kommunikációt.

Ha be van kapcsolva ez a kapcsoló, és a Wi-Fi továbbra sem működik, akkor próbálja meg bekapcsolni a "Windows Mobility Center" oldalon. Hogyan kell ezt megtenni, a cikkben megmutattam, hogyan lehet engedélyezni a Wi-Fi-t egy Lenovo laptopon. Ha pedig telepítve van a Windows 10, akkor a Vezeték nélküli hálózat - letiltva a Windows 10-ben című cikket olvashatja el. A Wi-Fi nem kapcsol be.

De azt hiszem, a Wi-Fi-t bekapcsolhatja a kapcsolóval (hardver) a Lenovo THINKPAD T430 esetében. Bekapcsolhatja, majd kikapcsolhatja, újraindíthatja a laptopot és újra bekapcsolhatja. Igaz, nem tudom, mi van veled a sofőrökkel. Telepítette őket a Lenovo webhelyéről a modelljéhez. Nos, az Intel PROSet programban ellenőrizze a beállításokat is. És akkor nagy valószínűséggel megváltoztatta a különböző paramétereket, amikor megpróbálta bekapcsolni a vezeték nélküli kapcsolatot.

28.09.18

5

Kérdezte Jurij

Pin
Send
Share
Send

Nézd meg a videót: REPLACEMENT MOTHERBOARD LENOVO THINKPAD T440P (Szeptember 2024).

essaisrff-com